O nás

Stručně o firmě

Nabízíme alternativu v tvářecím průmyslu

Společnost BBLubricants vyrábí a vyrábí maziva na bázi polymerů, aby uspokojila nejnovější poptávku a trendy v oblasti životního prostředí a čisté výroby.
Výrobky jsou určeny pro širokou škálu kovoobráběcích operací: ohýbání trubek, hluboké tažení, ražení, děrování atd.

Mazání je klíčovým prvkem pro efektivní provoz strojů. Jedná se o jedinečnou součást nebo specifickou součást celého složitého procesu, kde je každý prvek navržen tak, aby snižoval náklady na tření při dosahování nejlepších výsledků.
Na základě zkušeností a nejnovějších trendů v oblasti tření byla vyvinuta maziva na bázi polymerů, která se týkají zdraví obsluhy, vynikajícího výkonu a hospodárnosti výroby.

JDE TO I BEZ MINERÁLNÍHO OLEJE

Chemická struktura syntetických kapalin je navržena tak, aby si udržela svoji mazací stabilitu v rozmezí teplot. Ve srovnání s ropou přežívají syntetické látky vyšší teploty, vydrží déle a je nepravděpodobné, že by vytvářely uhlíkové usazeniny, které způsobují odpor a opotřebení.
Stručně řečeno, syntetika uspěje ve složení molekul, aby poskytla výkonnostní výhody a návratnost, kterou hledáme. Struktura syntetického maziva BBL poskytuje silnější film než ropa. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly použity výjimečně šetrně. Neskapávají ani neunikají z komponent, a proto pomáhají udržovat oblasti čisté a uklizené.
Vodní báze zaručuje velmi nízkou toxicitu a minimální dopad na životní prostředí.
Druhou stranou našich maziv je jeho prosba o 100% biologickou odbouratelnost. Mnoho zemí začalo svou cestu minimalizovat možnou stopu na životní prostředí.
Průmysl je mezi prvními, kdo našel nové cesty k ekologické výrobě. O minerálním oleji bylo řečeno hodně a jeho použití prakticky ve všem, čím jsme obklopeni. Čas minerálního oleje v průmyslu uplynul a nyní je čas používat maziva speciálně navržená a syntetizovaná.
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

NOVÝ PŘÍSTUP

Z důvodu výroby aktivního tenkého ochranného filmu je zapotřebí pouze 50% objemu konvenčního oleje. Minimalizace spotřeby méně čistěte, méně perte = úspory.

ZKUŠENOSTI

Konečný výkon maziv a snadná aplikace jsou pro naše znalosti zásadní. Za ta léta kontrolujeme maziva v reálném čase, vyvíjíme se podle potřeb zákazníků, abychom dosáhli co nejvyšší účinnosti.

VLASTNÍ TESTOVÁNÍ

Vlastní testovací stroj, spousty nepodařených ohybů a jejich řešení, nám dávají jistotu v nabízených produktech.

VÝZKUM

Trvalé inovace jsou zásadní pro poskytování špičkových produktů v chemii tváření.