SPECIÁLNÍ SYNTETICKÁ MAZIVA

Vyžaduje to víc než jen znalost vaší práce. Musíte se spolehnout na nejlepší technologii ve vašem stroji, dodaném materiálu a chemii, která spojuje všechny fragmenty dohromady.


ZALOŽENO NA OBNOVITELNÝCH ZDROJÍCH

Mazání je klíčovým prvkem pro efektivní provoz strojů. Jedná se o jedinečnou součást nebo specifickou součást celého složitého procesu, kde je každý prvek navržen tak, aby snižoval náklady na tření při dosahování nejlepších výsledků. Na základě zkušeností a nejnovějších trendů v oblasti tření byla vyvinuta maziva na bázi polymerů, která dbají na zdraví obsluhy, vynikající výkon a hospodárnost výroby. Společnost BBLubricants vyrábí maziva na bázi polymerů, aby uspokojila nejnovější poptávku a trendy v oblasti životního prostředí a čisté výroby. Výrobky jsou určeny pro širokou škálu kovoobráběcích operací: ohýbání trubek, hluboké tažení, ražení, děrování atd.
  • Odvádí teplo a prodlužuje životnost nástrojů
  • Specializované na ohýbání kovů
  • Čisté pracovní prostředí
  • Eliminace olejových skvrn
  • Absolutně bez použití chlorovaných aditiv
  • Žádné nepříjemné pachy
  • Nedráždí pokožku

BEZ MINERÁLNÍHO OLEJE

Chemická struktura syntetických kapalin je navržena tak, aby si udržela svoji mazací stabilitu v rozmezí teplot. Ve srovnání s ropou přežívají syntetické látky vyšší teploty, vydrží déle a je nepravděpodobné, že by vytvářely uhlíkové usazeniny, které způsobují odpor a opotřebení. Stručně řečeno, syntetika uspěje ve složení molekul, aby poskytla výkonnostní výhody a návratnost, kterou hledáme. Struktura syntetického maziva BBL poskytuje silnější film než ropa. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby byly použity výjimečně šetrně. Neskapávají ani neunikají z komponent, a proto pomáhají udržovat oblasti čisté a uklizené.
Vodní báze zaručuje velmi nízkou toxicitu a nezávadný dopad na životní prostředí. Mnoho zemí začalo svou cestu minimalizovat možnou stopu na životní prostředí. O minerálním oleji bylo řečeno hodně a jeho použití prakticky ve všem, čím jsme obklopeni. Čas minerálního oleje v průmyslu uplynul a nyní je čas používat speciálně navržená maziva.


Výrobce nejkvalitnějších nástrojů pro ohýbání, a náš partner.

NAPIŠTĚ NÁM

info@bblubricants.cz

Email us

KDY MÁME OTEVŘENO

PO-PÁ 07:00 – 16:00

Where we are

NOUZOVÝ KONTAKT

Kdykoliv nám zavolejte na +420 725 812 101

Where we are