SLUŽBYKATALOG


Stáhněte si katalog, kde jsou uvedeny produkty a jejich aplikace.

Hluboké tažení

Bezolejové alternativy na hluboké tažení

Mazání pro operace hlubokého tažení vyžaduje dostatečně silný film, který zajistí hraniční a hydrodynamické mazání. Ochrana matrice a materiálu je důležitá pro udržení konkurenceschopnosti na trhu. Pečlivě vybrané mazivo může ušetřit čas procesu, ušetřit čas na čištění a nabídnout bezpečné pracovní podmínky. Výrobky BBL přinášejí na trh maziva nové generace, která nejsou vyrobena z ropného základu, ale speciálně navržených polymerů, které jsou šité na míru pro náročné provozy. Základní ochranná fólie s přísadami EP vytváří vysoce reaktivní fólii, která brání otěru a nadměrnému opotřebení.
Naším cílem je náročný ohyb nebo tah bez poškrábání, který lze snadno umýt.Z důvodu vytváření aktivního tenkého ochranného filmu je možné UŠETŘIT AŽ 50% objemu konvenčního oleje. Minimalizace spotřeby, a tedy i odpadu, by měla být součástí každého moderního procesu. Menší spotřeba, méně čištění, méně praní znamená celkovou úsporu času a celkových nákladů.

UŠETŘETE AŽ

Místní bodová teplota mezi materiálem a nástrojem odděluje maziva. Teplota může lokálně a po velmi krátkou dobu vzrůst na velmi vysoké hodnoty. N I když olejové produkty poskytují dobrou mazivost při standardních teplotách, s rostoucími hodnotami klesá mazivost. Naopak syntetický produkt působí odlišně. Se stoupající teplotou stoupá mazivost a chrání jak nástroj, tak materiál.
Různé materiály vyžadují každé konkrétní mazivo. Ohýbání nerezové oceli vyžaduje jiné mazivo než ohýbání mědi. Ohýbání velkých průměrů vyžaduje odlišnou viskozitu od malých trubek. Výběr správného maziva vyžaduje čas. Projděte si naše produktové portfolio a najděte mazivo, které je kompatibilní s vaším materiálem, a vyžádejte si vzorek, abyste mohli začít ohýbat novou moderní technologií.